0364 235 05 69
24/7 müşteri destek
HAKKIMIZDA

Erkan makina 1996 yılında un , irmik ve yem fabrikalarında kullanılan muhtelif makinaları imal etmek , yurt içi ve yurt dışına satışını yapmak üzere kurulmuştur.Kurulduğu günden bugüne müşteri memnuniyetini ve üretim kalitesini her zaman ön planda tutmuş ve gerek yurt içinde gerekse yurt dışında kurulan bir çok ilgili tesise imzasını atmıştır.

 

Firmamız en temel prensibi olan müşteri memnuniyeti ve kalite üretim ile gıda , un , irmik ve yem sektöründe kullanılan makinaların imalatında ve ihracatında her geçen gün daha yenilikçi ve profesyonel atılımlar gerçekleştirerek sektörünün ilk sıralarında yer almayı kendine bir ilke edinmiştir.

 

Geçtiğimiz yıllarda çalışmalarını başlattığımız uluslararası kalite yönetim standardı ıso 9001:2000 ve uluslararası kalite belgesi ce nin çalışmaları tamamlanmış ve ilgili belgelere haiz bir firma olarak çıktığımız yolda kararlı ve emin adımlarla ilerlemeteyiz.

Ürünler

Duyurular
Web Sitemiz Yenilendi
Siz değerli ziyaretçilerimiz için yeni web sitemiz erkanmakina.com.tr Artık web sitemizden ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilecek, kuruluşumuz hakkinda güncel bilgi ve yeniliklerden hızlı ve kesintisiz olarak bilgi edinebileceksiniz
Tanıtım Videosu
Tanıtım videomuzu izlemek için lütfen tıklayınız...